19/5 - tillfälligt stängt

Vxa.se, MinGård och Min sida håller tillfälligt stängt under torsdag 19 maj mellan kl. 19:00 - 23:00, på grund av underhållsarbete. Därefter kan du använda både webbplatsen och dina tjänster igen.

Kretsråd Mitt

01 ÖSTERSUND


Ordförande, Elisabeth Lundström


Raftsjöhöjden 330
833 49 HAMMERDAL

070-646 60 83
Skicka e-post

01 ÖSTERSUND


V Ordförande, Nils Olof Bäckebjörk


Bäcken 224
830 51 OFFERDAL

070-2241717
Skicka e-post

01 ÖSTERSUND


Sekreterare, Anna-Karin Haag


Dvärsätt 632
835 41 DVÄRSÄTT

070-5348808
Skicka e-post

01 ÖSTERSUND


Ledamot, Maja Sundström


Näs-Viken 425
845 93 FÅKER

073-8401352
Skicka e-post

02 MEDELPAD/03 S ÅNGERMANLAND


Ordförande, Jenny Sjöström


Nordansjö 240
855 92 KOVLAND

070-8902520
Skicka e-post

02 MEDELPAD/03 S ÅNGERMANLAND


V Ordförande, Christina Lindskog


Vallnäset 150
880 37 JUNSELE

073-025 57 07
Skicka e-post

02 MEDELPAD/03 S ÅNGERMANLAND


Ledamot, Örjan Lindberg


Bäck 113
855 97 INDAL

070-2289333
Skicka e-post

02 MEDELPAD/03 S ÅNGERMANLAND


Ledamot, Mattias Öhman


Ramsås 222
870 10 ÄLANDSBRO

070-3280895
Skicka e-post

02 MEDELPAD/03 S ÅNGERMANLAND


Ledamot, Linda Östling


Rösåsen 107
855 92 KOVLAND

070-6451369
Skicka e-post

02 MEDELPAD/03 S ÅNGERMANLAND


Ledamot, Gustav Andersson


Bäckland 220
871 98 RAMVIK

073-0561097
Skicka e-post

04 HÄLSINGLAND


Ordförande, Thomas Åkerlund


Långberget 323
823 92 HOLMSVEDEN

073-810 84 93
Skicka e-post

04 HÄLSINGLAND


V Ordförande, Jenny Gustavsson


Koldemo
821 62 ARBRÅ

070-7173624
Skicka e-post

04 HÄLSINGLAND


Ledamot, Emelie Åkerlund


Landsvägen 14
829 96 JÄTTENDAL

070-278 48 98
Skicka e-post

04 HÄLSINGLAND


Ledamot, Emma Hellmont


Väster Grängsjö 485
820 77 GNARP

076-8839333
Skicka e-post

06 DALARNA


Ordförande, Linda Borgs


Morbyvägen 15
783 50 GUSTAFS

070-7203726
Skicka e-post

06 DALARNA


V Ordförande, Josefin Samuelsson


Österfors Gård 27
780 41 GAGNEF

072-5072542
Skicka e-post

06 DALARNA


Sekreterare, Elin Janpers


Västerby 11
783 92 STORA SKEDVI

070-2930169
Skicka e-post

06 DALARNA


Ledamot, Lars Zetterlund


Näsbyvägen 74
821 90 STORVIK

070-666 74 22
Skicka e-post

10 UPPSALA


Ordförande, Åsa Berglund


Buckarby 168
740 45 TÄRNSJÖ

070-221 55 89
Skicka e-post

10 UPPSALA


V Ordförande, Björn Runarsson


Barkö 151
742 92 ÖSTHAMMAR

070-620 41 25
Skicka e-post

10 UPPSALA


Ledamot, Linda Andersson


Olsbo gård
733 95 SALA

070-279 56 86
Skicka e-post

10 UPPSALA


Ledamot, Julia Lundgren


Storängen
815 95 MÅNKARBO

076-7630078
Skicka e-post

11 SÖDERMANLAND


Ordförande, Jan Larsson


Nästorp, Åtorp
643 91 VINGÅKER

0708-122327
Skicka e-post

11 SÖDERMANLAND


Ledamot, Marika Larsson


Mälhammars gård, Lillstugan
636 31 KVICKSUND

073-5832144
Skicka e-post

11 SÖDERMANLAND


Ledamot, Torbjörn Eriksson


Blankbacken 2
641 62 VALLA

072-0345820
Skicka e-post

13 ÖREBRO


Ordförande, Henrik Sommar


Svånö Rytterne
725 92 VÄSTERÅS

070-699 81 37
Skicka e-post

13 ÖREBRO


V Ordförande, Carl Linderkers


Röda gården
713 94 NORA

076-8089955
Skicka e-post

13 ÖREBRO


Sekreterare, Anna Arvidsson


Hörnberga 4
731 95 KÖPING

070-6269483
Skicka e-post

14 VÄRMLAND


Ordförande, Kristina Danielsson


Sjöviks Gård 130
662 91 ÅMÅL

070-530 39 53
Skicka e-post

14 VÄRMLAND


V Ordförande, Ennelie Sjöberg


Trossnäs 205
664 93 EDSVALLA

0705-619 148
Skicka e-post

14 VÄRMLAND


Ledamot, Erik Persson


Kisterud
686 95 VÄSTRA ÄMTERVIK

076-813 77 68
Skicka e-post

14 VÄRMLAND


Ledamot, Lars Persson


Östra Glänne Höglunda 1
665 92 KIL

070-3939609
Skicka e-post